MB Piaseczno – tani sklep budowlany Piaseczno na miarę Twoich potrzeb!


Skład budowlany MB Piaseczno (niedaleko miejscowości Grójec) prowadzi sprzedaż artykułów budowlanych i wykończeniowych – u nas zamówisz je zawsze w przystępnych cenach!

Naszym klientom oferujemy pełną gamę produktów do wyboru od najlepszych marek polskich i zagranicznych. Dzięki temu, że utrzymujemy duże stany magazynowe, możemy szybko dostarczyć klientom wszystkie wymagane materiały.

W naszym asortymencie dostępne są między innymi ceramika budowlana, wyroby betonowe i zbrojeniowe, dachy, systemy dociepleniowe, materiały wykończeniowe do wnętrz, chemia budowlana, narzędzia budowlane i ogrodnicze. W jednym miejscu można zakupić wszystko, co potrzebne!

Zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych prowadzących prace budowlane i wykończeniowe, jak również obsługujemy duże inwestycje deweloperskie.

Naszym klientom zapewniamy:

  • fachowe doradztwo techniczne w ramach budowy i wykańczania obiektów różnych typów
  • bardzo atrakcyjne ceny materiałów oraz korzystne upusty dla naszych klientów
  • dogodne terminy płatności dopasowane do potrzeb naszych klientów
  • szybki i sprawny transport towarów na plac budowy
  • rozładunek HDS    

Jedną z największych zalet naszego składu MB Piaseczno jest szybkość, z jaką obsługujemy naszych klientów – gwarantujemy sprawną obsługę od momentu doboru, poprzez zakup, aż do transportu materiałów pod wskazany adres!

Z kartą Piaseczyńska Karta Mieszkańca i Karta Dużej Rodziny rabat 8% na cały asortyment od cen detalicznych, własny transport


Fachowa i kompleksowa budowa domów Piaseczno


Doskonale znamy się na budowie domów – chcemy, aby każdy z naszych klientów mógł razem z nami wznieść swój wymarzony dom dla siebie i dla rodziny!

Dbamy o to, aby wraz z naszym składem budowlanym budowa domu stała się nie tylko szybsza i prostsza, ale również bezpieczniejsza i fachowa. W naszym bogatym asortymencie znajdują się praktycznie wszystkie niezbędne do tego artykuły budowlane, wykończeniowe, a także narzędzia do prowadzenia wymaganych prac. Posiadamy także mieszalnik tynków i farb, dzięki czemu nasi klienci mogą zamówić u nas materiały indywidualnie dopasowane do swoich potrzeb.

Nasza hurtownia materiałów budowlanych Piaseczno prowadzi sprzedaż artykułów od uznanych producentów – dzięki nim nasi klienci mogą przeprowadzić wszystkie prace na każdym etapie inwestycji.

Głównym obszarem naszego działania jest województwo mazowieckie, ale swoje usługi kierujemy do klientów z całego kraju.

Dogodna lokalizacja naszej hurtowni powoduje, że dostarczamy materiały budowlane i wykończeniowe do wielu okolicznych miejscowości, w tym między innymi takich jak: Piaseczno, Nadarzyn, Grójec i Tarczyn.

W razie dodatkowych pytań dotyczących naszego asortymentu oraz zakupów pozostajemy do dyspozycji – prosimy o kontakt.

Tania hurtownia materiałów budowlanych MB Piaseczno – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!