Tani sklep budowlany Piaseczno na miarę Twoich potrzeb


Skład budowlany MB Piaseczno oferuje materiały budowlane i wykończeniowe w atrakcyjnej cenie.
Wyróżniamy się na rynku bogatym wachlarzem produktów, posiadamy duże stany magazynowe, dlatego w każdej chwili jesteśmy w stanie w pełni obsłużyć najbardziej wymagających klientów, w tym duże inwestycje deweloperskie. Nasi klienci mogą liczyć na:

  • profesjonalne doradztwo techniczne w każdej dziedzinie budowlanej,
  • korzystne upusty inwestycyjne,
  • dogodne terminy płatności,
  • szybką dostawę towarów na plac budowy,
  • rozładunek HDS.  

Największym atutem MB Piaseczno jest szybkość z jaką potrafimy obsługiwać klientów, zarówno podczas dokonania zakupu, doradztwa, jak i transportu materiałów we wskazane przez klienta miejsce.

Z kartą Piaseczyńska Karta Mieszkańca i Karta Dużej Rodziny rabat 15% na cały asortyment


Kompleksowa i profesjonalna budowa domów Piaseczno


Z nami budowa domu staje się o wiele szybsza i prostsza, a przy tym profesjonalna i bezpieczna. W szerokiej ofercie towarów znajdują się wszystkie niezbędne materiały i narzędzia budowlane, w tym mieszalnik tynków i farb. Nasza hurtownia materiałów budowlanych Piaseczno zapewnia najwyższej jakości towary na każdym etapie prac budowlanych i wykończeniowych.

Skład budowlany Piaseczno obsługuje klientów z całego kraju, jednak głównym obszarem naszego działania jest województwo mazowieckie. Dogodna lokalizacja naszej hurtowni pozwala nam bardzo szybko dostarczyć materiały budowlane m.in. do takich miejscowości jak Piaseczno, Nadarzyn, Grójec i Tarczyn.